Kontroler Finansowy, WARSZAWA

W Cyclad współpracujemy z najlepszymi międzynarodowymi firmami technologicznymi, aby zwiększyć ich potencjał w dostarczaniu wyjątkowych, nowoczesnych rozwiązań, które kształtują świat przyszłości.

Obecnie, dla naszego Partnera, który jest wiodącym dostawcą nowoczesnych rozwiązań, poszukujemy osoby na stanowisko Kontrolera Finansowego.

Informacje o projekcie:

  • Branża: Produkcja

  • Rodzaj projektu: Księgowość/Kontroling

  • Lokalizacja: Warszawa/Katowice/Zielona Góra (praca w trybie hybrydowym)

  • Harmonogram pracy: Pełny etat; pon-pt; elastyczne godziny pracy

  • Wymagane języki: Polski & Angielski

  • Rodzaj umowy: UoP (docelowo na czas nieokreślony)

  • Wynagrodzenie: 16000 - 18000 PLN brutto

Zakres zadań:

  • Udział w procesie budżetowania

  • Wspieranie procesu zamknięć miesiąca oraz roku

  • Prognozowanie oraz monitorowanie wyników finansowych organizacji

  • Kontrola nad realizacją planu budżetowego oraz analiza bieżących odchyleń budżetowych

  • Przygotowywanie raportów

  • Analizowanie trendów oraz proponowanie rozwiązań optymalizacyjnych w zakresie kosztów operacyjnych

  • Udział w audytach wewnętrznych oraz zewnętrznych

  • Współpraca z działem księgowości

Wymagania:

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia zawodowego w obszarze kontrolingu

  • Wykształcenie wyższe (ekonomia/finanse/kontroling lub pokrewne)

  • Znajomość branży produkcyjnej

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2 poziom)

  • Dobra znajomość Excela i Power BI

  • Samodzielność i komunikatywność

  • Silne umiejętności analityczne

  • Znajomość systemów ERP (mile widziana)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Elastyczne godziny pracy

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Karta sportowa

  • Dofinansowanie kursów językowych

  • Szkolenia wewnętrzne

  • Dofinansowanie posiłków

  • Dofinansowanie do opieki nad dziećmi

  • Program poleceń

  • Akcje charytatywne

  • Dodatkowe bonusy

Data publikacji: 2024-04-25