Kontroler jakości stałe zatrudnienie, GRÓJEC

JAGA Recruitment Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363).

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko kontrolera jakości, dla jednego z naszych klientów, specjalizującego się w branży sadowniczej. Ze względu na rozwój firmy poszukują oni kandydata na nowo powstałe stanowisko.

Zadania:

  • Prowadzenie dokumentacji systemowej w zakresie standardów IFS i BRC;

  • Prowadzenie nadzoru nad proces produkcji soków;

  • Nadzór nad dokumentację poprodukcyjną i systemami jakości;

  • Czynny udział w kontrolach i audytach zewnętrznych;

  • Kontrola procesu, produktu i paramentrów na produkcji;

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe, minimum jako technik żywienia;

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy w godzinach 8:00-16:00;

  • Sumienność i odpowiedzialność za powierzone zadania;

Co możemy zaoferować?

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Możliwość zdobycia premii uznaniowej;

  • Ubezpieczenie grupowe

Data publikacji: 2024-04-21