Kontroler jakości, GLIWICE

Poszukujemy pracowników do nowej fabryki produkującej światłowody.

Zadania:

  • Finalna kontrola jakości produktów

  • Weryfikacja poprawności montażu kabli światłowodowych

  • Kontrola zgodności wyrobów gotowych z rysunkami technicznymi i dokumentacją

  • Pakowanie

  • Raportowanie

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe, preferowane średnie techniczne

  • Doświadczenie w pracy przy kontroli jakości

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Mile widziana umiejętność obsługi miernika mocy optycznej

  • Znajomość MS Office

  • Precyzja, sumienność i zaangażowanie

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne, długotrwałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z pracodawcą

  • Benefity (karta Pluxee, ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie)

  • Możliwość rozwoju w nowo powstającej organizacji

  • Szkolenie wdrożeniowe

  • Prezenty powitalne i świąteczne, spotkania integracyjne

  • Wolne weekendy

  • Miłą atmosferę

  • Bezpłatny parking i dogodną lokalizację w pobliżu węzła Sośnica

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Data publikacji: 2024-04-21