Kontroler jakości, INOWROCŁAW

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Dla naszego Klienta, lidera w produkcji materiałów z tworzyw sztucznych, poszukujemy Kontrolera Jakości.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przeprowadzanie wejściowej kontroli jakości surowców i materiałów

  • monitorowanie jakości w trakcie produkcji

  • pobieranie, testowanie i analiza próbek

  • identyfikacja niezgodności i wad

  • współpraca z dostawcami w celu zapewnienia jakości

  • opracowywanie raportów i dokumentacji

  • wdrażanie procedur doskonalenia jakości

WYMAGANIA:

  • wykształcenie min. średnie lub zawodowe

  • doświadczenie w kontroli jakości wyrobów

  • znajomość zagadnień jakościowych, w tym analiza niezgodności

  • mile widziana znajomość normy ISO 9001i/lub ISO 14000:1

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1, (rozumienie dokumentacji w języku angielskim)

  • umiejętność obsługi pakietu MS Office

  • otwartość na naukę i nowe wyzwania

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie na podstawie umowy o pracę

  • pracę stacjonarną, od poniedziałku do piątku w godz. 08:00 - 16:00, weekendy wolne

  • wynagrodzenie adekwatne do kompetencji i zakresu obowiązków

  • przyjazną atmosferę i dobrą organizację pracy

  • możliwość rozwoju, w tym udział w kompleksowych szkoleniach, możliwość uzyskania uprawnień

BENEFITY: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wypoczynku, paczki świąteczne, spotkania integracyjne

Data publikacji: 2024-04-21