Koordynator/lider k/m, OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI

Firma INTENSIVE WORK Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko :

Koordynator/Lider k/m

Zadania:

- nadzór nad zespołem produkcyjnym - współpraca z kierownikiem wydziału;
- wyznaczania grafików pracy;
- prowadzenie dokumentacji produkcyjnej zgodnie z obowiązującymi procedurami;
- odpowiedzialność za przestrzeganie przepisów i standardów pracy;

Wymagania:

- kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (doświadczenie w branży metalowej)
- wykształcenie min. średnie techniczne;
- doświadczenie w zarządzaniu dużymi zespołami produkcyjnymi;
- praktyczne podejście do pracy z ludźmi;
- znajomość i doświadczenie operacyjne w zarządzaniu wskaźnikami produkcyjnymi;
- umiejętności organizacyjne, planowania pracy i samodzielnego podejmowania decyzji;
- inicjatywa w działaniu oraz orientacja na realizację zadań;
- umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office)

Oferujemy:

- stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;
- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
- możliwość podnoszenia kwalifikacji i podejmowania ciekawych wyzwań zawodowych;
- pakiet dodatkowych benefitów ( prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
- przyjazną i otwartą atmosferę pracy;

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z załączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez formularz Aplikuj lub kontakt pod nr +48 510 080405
Intensive Work Sp. z o.o.
Ul. Samsonowicza 2 , 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Jesteśmy innowacyjną firmą, którą tworzy doświadczony i wyspecjalizowany zespół, cechuje nas przyjazne i profesjonalne podejście do naszych pracowników.

Data publikacji: 2024-04-21