KOORDYNATOR MAGAZYNU nowy magazyn, GDAŃSK

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Zadania:

  • nadzór nad procesem załadunku i rozładunku towarów

  • zapewnienie terminowego dostarczenia towarów zgodnie z harmonogramem i wymaganiami klienta

  • zarządzanie pracą podległego zespołu (w tym: tworzenie grafików, podział zadań, koordynacja zespołu)

  • wsparcie pracowników magazynu w codziennych zadaniach: udział w załadunkach i rozładunkach, prace magazynowe

  • dbałość o porządek na obiekcie

  • współpraca z innymi działami (logistyka, obsługa klienta)

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w obszarze magazynu, logistyki (brygadzista, lider zmiany)

  • uprawnienia na wózki widłowe UDT (II WJO)

  • samodzielność i umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu

  • odpowiedzialność i efektywność w działaniu

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę w systemie jednej zmiany 8-16 lub 9-17

  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia oraz system premiowy

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań - praca obejmuje tworzenie nowego magazynu

  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • benefity: ubezpieczenie grupowe

Data publikacji: 2024-04-24