Koordynator Serwisu HVAC, MIŃSK MAZOWIECKI

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Organizacja i nadzór pracy zespołu serwisantów, Przyjmowanie i koordynacja realizacji zgłoszeń, Wykonywanie dokumentacji protokolarnej, Planowanie i kontrola realizacji zleceń oraz ich rozliczanie, Optymalizacja czasu pracy członków zespołu, Kontrolowanie przeprowadzonych prac zespołu, Prowadzenie gospodarki materiałowej, zamawianie i zakupy urządzeń i materiałów niezbędnych dla realizacji prac, Bezpośredni kontakt z klientem (przyjmowanie zgłoszeń , weryfikacja, przygotowywanie ofert handlowych, prowadzenie negocjacji , wycena napraw, rozpatrywanie reklamacji), Pozyskiwanie nowych klientów oraz budowa relacji i rozwój współpracy z obecnymi klientami, Rozbudowa bazy danych podwykonawców i dostawców , budowanie relacji z obecnymi, poszukiwanie nowych, Wsparcie dla pracowników biurowych w tematach technicznych, Rozwiązywanie problemów technicznych i organizacyjnych, Udział w uruchomieniach urządzeń i instalacji HVAC, Dbanie o przestrzeganie ustalonych procedur, przepisów BHP, Analizowanie i raportowanie wyników pracy zespołu, Tworzenie budżetu i dbanie o jego realizację. WYMAGANIA: Prowadzenie procesów serwisu w zakresie HVAC, Rozwiązywanie problemów i radzenie sobie w stresujących sytuacjach, Koordynacja i nadzorowanie cyklicznych przeglądów i konserwacji wynikających z zawartych umów serwisowych, Protokołowanie i raportowanie wykonanych prac, Czytanie i tworzenie dokumentacji technicznej, Przygotowywanie i analiza wyników finansowych zespołu, Doświadczenie w zarządzaniu zespołem, Wykształcenie minimum średnie, Dobra znajomość obsługi komputera, Kreatywność, Odpowiedzialność, Dyspozycyjność, Prawo jazdy kat. B, Uprawnienia budowlane kierunkowe będą dodatkowym atutem. OFERUJEMY: Atrakcyjne warunki wynagrodzenia, Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z wieloletnim stażem, Stabilne zatrudnienie, Możliwości rozwoju zawodowego, Ciekawą i pełną wyzwań pracę, Możliwość ciągłego doskonalenia zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
Data publikacji: 2024-05-01