Koordynator Sprzedaży, WARSZAWA

Wiodący importer urządzeń SSWiN i CCTV z ugruntowaną pozycją na rynku polskim poszukuje chętnych osób do ciekawej i rozwojowej pracy w dziale handlowym. Poszukujemy zmotywowanych i ambitnych osób na odpowiedzialne stanowisko Koordynator Sprzedaży z doświadczeniem handlowo- technicznym w takich branżach jak elektryczna, IT, SSWiN, CCTV lub podobne.

Główne zadania:

  • Koordynowanie pracy kilkuosobowego zespołu, odpowiedzialnego za sprzedaż na terenie całego kraju,

  • Wsparcie w bieżącej obsłudze stałych kontrahentów firmy,

  • Kontrola nad przebiegiem i realizacją zadań związanych z obsługą klienta,

  • Dbanie i wsparcie w utrzymywaniu długotrwałych relacji z klientami firmy i siecią dystrybucji,

  • Sporządzanie dokumentów handlowych,

  • Bieżące raportowanie do Zarządu,

  • Współpraca w obszarze tworzenia planów zakupowych z klientami i z działem logistyki,

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz poszerzanie nowych kanałów dystrybucji i sprzedaży.

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata poparte wynikami w branży elektrycznej, IT, SSWiN, CCTV lub podobnej,

  • Umiejętność skutecznego zarządzania zespołem handlowym,

  • Duża samodzielność i gotowość na wyzwania,

  • Komunikatywność w kontaktach z klientami i umiejętność pracy w zespole,

  • Samodzielność w działaniu,

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodyscyplina i orientacja na wysoką jakość obsługi klienta,

  • Umiejętność zarządzania czasem i ustalania priorytetów,

  • Mile widziana znajomość programu Optima,

  • Mile widziana znajomość rynku CCTV/SSWiN.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie,

  • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników: podstawa+premia,

  • Premię świąteczną,

  • Odpowiedzialną i kreatywną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Dostęp do platformy języka angielskiego i włoskiego,

  • Prywatną opiekę medyczną Enel-Med po okresie próbnym.

Data publikacji: 2024-04-21