Kosztorysant budowlany, PABIANICE

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 7 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

Przedsiębiorstwo remontowo-budowlane, specjalizujące się w wykonawstwie i modernizacji dachów płaskich przy użyciu nowoczesnych technologii, zatrudni Kosztorysanta budowlanego.

Wynagrodzenie:  7000 - 14 000 zł brutto (w zależności od doświadczenia)

Zadania:

  • Sporządzanie wycen w programie do kosztorysowania Norma Pro,

  • Wykonywanie obmiarów do wycen na podstawie dokumentacji projektowej,

  • Przedmiarowanie robót,

  • Pozyskiwanie i analizowanie ofert od dostawców,

  • Przygotowanie wycen inwestycji skierowanych do oferowania,

  • Analizowanie kosztów i opłacalności związanej z oferowaną inwestycją.

Wymagania:

  • Doświadczenie w wycenie robót na potrzeby przetargów prywatnych i publicznych,

  • Umiejętność czytania i analizy dokumentacji przetargowej i projektowej,

  • Znajomość technologii stosowanych w budownictwie,

  • Znajomość programów Norma Expert , AutoCad Microsoft Word oraz Excel.

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / B2B,

  • Narzędzia niezbędne do pracy,

  • Udział w prestiżowych projektach budowlanych,

  • Możliwość zatrudnienia i przyuczenia absolwentów budownictwa bez doświadczenia.

Wszystkie zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV za pomocą formularza aplikacyjnego lub na adres e-mail [email protected]. Więcej szczegółów pod numerem 518215122. W przypadku braku kontaktu, proszę o sms. Oddzwonię.

Administratorem danych jest firma BERKER DOMINIS Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrołęce ul. Korczaka 4. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres email biuro(małpa)pracownicybudowlani.pl, formularz kontaktowy pod adresem www.pracownicybudowlani.pl, telefonicznie pod numerem (029) 717 68 96 lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Data publikacji: 2024-04-21