Księgowa/y Grupa Familijna, KUŹNICA CZESZYCKA

Grupa Familijna od ponad 33 lat łączy tradycję z nowoczesnością. W swojej pracy stosujemy podejście skoncentrowane na klienta oraz jego potrzeby, a bogate doświadczenie pozwala nam precyzyjnie na te potrzeby odpowiadać. Dostarczamy wysokiej jakości produkty ze świadomością, że lokalizacja w samym centrum Doliny Baryczy zobowiązuje. Naszą dumą są zdrowe, naturalne i smaczne wyroby, a podziękowaniem zadowolenie konsumenta i lojalność pracownika. Naszą pasją jest podnoszenie jakości produktów oraz rozwój, czego efektem jest rosnąca satysfakcja naszych klientów i pracowników.

Twój zakres obowiązków:

  • prawidłowe i terminowe księgowanie dokumentów księgowych w pełnych księgach zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • prowadzenie działań w zakresie rachunkowości oraz księgowości

  • sporządzenie rozliczeń VAT oraz JPK

  • sporządzenie wskazanych sprawozdań GUS

  • uzgadnianie sprzedaży hurtowej i detalicznej

  • realizacja zadań związanych z fakturami sprzedaży oraz korektami

  • weryfikacja kosztów pod względem prawidłowości zapisów

Nasze wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w branży FMCG, firma produkcyjna)

  • aktualna wiedza w obszarze obowiązujących przepisów

  • samodzielność, dokładność i skrupulatność w realizacji zadań

  • umiejętność obsługi plików Excel

  • nastawienie na rozwój i dzielenie się wiedzą

Korzyści dla Ciebie:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • profesjonalne wdrożenie do pracy

  • prywatna opieka medyczna - finansowana przez Pracodawcę

  • grupowe ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne ceny naszych wyrobów

  • parking dla pracowników

  • bezpłatny posiłek w postaci pysznej zupy dostępnej dla pracowników każdego dnia

  • wsparcie zespołu oraz kierownika na każdym etapie zatrudnienia

  • praca w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • rodzinna atmosfera i przyjazne środowisko pracy

Data publikacji: 2024-04-21