Księgowa Księgowy, SZCZECIN

IDEA HR GROUP (nr agencji 10618) to firma rekrutacyjna, która od wielu lat wyznacza nowe standardy w doradztwie personalnym. Świadczymy wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji stałych oraz poszukiwań bezpośrednich. Dla naszego klienta - firmy międzynarodowej, poszukujemy kandydata na nowe stanowisko

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie uproszczonej księgowości jednoosobowych działalności gospodarczych zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz spółek

  • Sporządzanie deklaracji ZUS

  • Współpracę oraz kontakt z klientami

  • Księgowanie faktur i wyciągów bankowych

  • Podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych

Pracodawca oferuje:

  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę

  • Stabilne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju osobistego

  • Pracę firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Miłą i przyjazną atmosferę

Wymagane kwalifikacje:

  • Wykształcenie z zakresu rachunkowości i finansów

  • Doświadczenie pracy na stanowisku księgowym

  • Wiedzę odnośnie zasad i zagadnień dotyczących procesów księgowych oraz obowiązujących przepisów podatkowych

  • Znajomość systemu księgowego COMARCH OPTIMA (mile widziane)

  • Umiejętność planowania i organizowania czasu pracy

  • Znajomość języków obcych - będzie dodatkowym atutem

  • Sumienność i zaangażowanie oraz chęć podjęcia długofalowej współpracy

Data publikacji: 2024-04-21