Księgowa stałe zatrudnienie, POZNAŃ

JAGA Recruitment Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363).

Aktualnie prowadzimy rekrutację stałą dla naszego klienta,  który należy do jednej z największych na świecie sieci firm świadczących usługi księgowe i doradcze w zakresie audytu, podatków, rachunkowości, konsultingu i szkoleń.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko księgowej.

Zadania:

  • Nadzór merytoryczny  organizacyjny koordynowanych projektów;

  • Prowadzenie procesu wdrażania outsourcingu u klientów;

  • Prowadzenie i weryfikacja ksiąg rachunkowych;

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych i sprawozdawczości GUS i NBP;

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych;

  • Kontakt z klientami w zakresie prowadzonych projektów;

  • Kontakt z urzędami skarbowymi, audytorami oraz innymi instytucjami publicznymi w zakresie prowadzonych projektów;

Wymagania:

  • Posiadanie doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku;

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: rachunkowość, finanse, podatki);

  • Znajomość przepisów prawnych w zakresie rachunkowości i podatków;

  • Język angielski w mowie i piśmie na poziomie minimum B1;

  • Znajomość programów takich jak: Symfonia, Optima, Navision, SAP;

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami;

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Pracę hybrydową - 3 dni w biurze, 2 dni zdalnie;

  • Kartę multisport;

  • Bezpłatną naukę języka angielskiego;

  • Prywatną opiekę medyczną;

  • Ubezpieczenie grupowe;

  • Szkolenia, kursy i webinary w ramach poszerzania wiedzy i umiejętności;

Data publikacji: 2024-04-26