Księgowa y ze znajomością języka niemieckiego, POZNAŃ

Jako MAN Shared Services Center Sp. z o. o. świadczymy usługi z zakresu księgowości, finansów, a także zamówień i zakupów na potrzeby spółek produkcyjnych i sprzedażowych MAN Truck & Bus na terenie Polski, Niemiec, Austrii, Wielkiej Brytanii, Turcji, Hiszpanii, Włoch, Portugalii, Czech, Słowacji, Słowenii, Szwajcarii, Węgier, Danii, Norwegii i Francji.
MAN Shared Services Center Sp. z o.o. jako jeden z dwóch najstarszych SSC w Poznaniu jest jednym ze współzałożycieli regionalnego oddziału stowarzyszenia ABSL.

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie i wyjaśnianie odchyleń cenowych

  • Ścisła współpraca z działem zakupów

  • Zarządzanie zapytaniami dostawców w systemie Vendor Portal

  • Wykonywanie i analiza zestawień księgowych

  • Kontakt telefoniczny i mailowy z dostawcami w temacie wezwań do zapłaty, brakujących dokumentów księgowych

  • Wyjaśnianie rozbieżności na koncie oraz opracowywanie reklamacji

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, min. 1 rok

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

  • Wykształcenie z zakresu finansów, ekonomii, rachunkowości lub filologii językowej

  • Znajomość pakietu MS Office (m. in. Excel)

  • Umiejętność współpracy w zespole

  • Zaangażowanie w pracę, inicjatywa

  • Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem

Nasza oferta dla Ciebie:

  • Atrakcyjny pakiet benefitów: Platforma kafeteryjna (karta sportowa, pakiet Medicover z usługami stomatologicznymi, karta Sodexo oraz wiele innych benefitów), dodatkowe ubezpieczenie grupowe,

  • Dodatkowe dwa dni urlopu w roku kalendarzowym

  • Elastyczne podejście do godziny rozpoczęcia pracy i nieformalny dress code

  • Możliwość wykonywania obowiązków zdalnie

  • Wygodne i nowoczesne biuro, przyjazne osobom niepełnosprawnym (część kompleksu Business Garden)

  • ZFŚS - m.in. dofinansowanie wypoczynku wakacyjnego oraz bonus świąteczny

  • Regularne eventy integracyjne

  • Dedykowany opiekun wdrożenia i kompleksowy onboarding

  • Szeroka oferta szkoleń językowych, z możliwością realizacji w firmie lub w dowolnej szkole językowej

  • Szkolenia specjalistyczne, dopasowane do ścieżki rozwoju i potrzeb pracownika

Data publikacji: 2024-04-21