Księgowy Księgowa, KOSZALIN

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy z branży motoryzacyjnej

w Karlinie (woj. zachodniopomorskie) prowadzimy rekrutację na stanowisko:

KSIĘGOWY/ KSIĘGOWA

Zadania:

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych w pełnym zakresie;

  • Kontrola i księgowanie dokumentów źródłowych;

  • Aktywny udział w przygotowywaniu zeznań i deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów (wewnętrzne, US, GUS i inne);

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, CIT oraz JPK

  • Aktywności związane z procesem zamknięcia miesiąca/kwartału/roku;

  • Weryfikacja i uzgadnianie sald.

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku z obowiązkami obejmującymi prowadzenie pełnej księgowości w firmie produkcyjnej;

  • Wykształcenie wyższe z obszaru finansów i rachunkowości;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 (anglojęzyczny przełożony, praca w międzynarodowym środowisku);

  • Znajomość Ustawy o rachunkowości oraz ustaw podatkowych;

  • Doświadczenie w prowadzeniu rachunkowości spółek z kapitałem zagranicznym;

  • Umiejętność obsługi programu księgowego (z rodziny ERP).

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej, rozwijającej się firmie

  • Możliwość rozwijania kompetencji poprzez dofinansowanie do kursów i szkoleń,

  • BENEFITY: Karta Multisport, pakiet świadczeń z funduszu socjalnego, owocowe wtorki

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • Przyjazna atmosfera w pracy i wysokie standardy

  • Spotkania i imprezy integracyjne

  • Praca z wykwalifikowanym zespołem, gotowym do podejmowania nowych zadań.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Data publikacji: 2024-04-21