Kucharz Kucharka restauracja hotelowa, BYDGOSZCZ

HOTEL SŁONECZNY MŁYN to jedyny położony nad rzeką Brdą w Bydgoszczy hotel czterogwiazdkowy, który powstał dzięki zaadaptowaniu na cele usługowe XIX-wiecznego młyna zbożowego.

Aktualnie do naszego Zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • Przygotowywanie potraw z karty menu.

  • Współudział w tworzeniu menu - adekwatnego do obowiązujących trendów.

  • Zapewnienie czystości naczyń i sprzętu kuchennego.

  • Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi gości.

  • Dbanie o zapewnienie wysokich standardów czystości i higieny.

Nasze oczekiwania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

  • Znajomość kuchni polskiej tradycyjnej oraz kuchni międzynarodowej.

  • Dyspozycyjność.

  • Ważne badania sanepidowskie.

  • Dobra organizacja pracy.

  • Entuzjazm i zapał do pracy.

  • Ukierunkowanie na jakość oraz wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • Pracę w oparciu o stabilne warunki zatrudnienia w formie dogodnej dla pracownika.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Szkolenia.

  • Pracę u boku doświadczonego szefa kuchni.

  • Zmianowy system pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ

Data publikacji: 2024-04-21