Kupiec, SIEDLCE

GRUPA REN - ogólnopolski dystrybutor artykułów mrożonych, wchodzący w skład Grupy Kapitałowej Specjał zatrudni doświadczonego pracownika na stanowisko: KUPIEC

Twoje zadania:

  • Bieżąca współpraca z dostawcami poprzez składanie zamówień,

  • Organizacja akcji promocyjnych wspierających sprzedaż;

  • Realizacja celów sprzedaży i marży,

  • Codzienna współpraca z działem sprzedaży i logistyki oraz pozostałymi działami firmy,

  • Nadzór nad statusem prowadzonych procesów zakupowych,

  • Prowadzenie negocjacji handlowych z dostawcami,

  • Analiza oraz dobór dostawców na rynku,

  • Tworzenie i rozliczanie dokumentacji handlowej,

  • Budowanie długofalowych relacji biznesowych z dostawcami.

Nasze oczekiwania:

  • Znajomość oferty oraz producentów artykułów spożywczych,

  • Min 2-letnie doświadczenie na stanowisku kupca w branży FMCG,

  • Praktyczna znajomość MS Excel,

  • Umiejętność myślenia analitycznego,

  • Szybkość i sprawność działania,

  • Umiejętność ustalania priorytetów.

Oferujemy:

  • Pracę na samodzielnym stanowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Ambitne zadania i możliwość rozwoju zawodowego,

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o systemem premiowy,

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,

  • Pakiety sportowe - Medicover Sport,

  • Dostęp do platformy zakupowej Specjał Finanse,

  • Liczne wycieczki i imprezy firmowe.

Data publikacji: 2024-04-21