Laborant Magazynier, WODZISŁAW ŚLĄSKI

Producent oleju rzepakowego, firma KOMAGRA Sp. z o. o., w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przyjmowanie i wydawanie surowców: zbóż, kukurydzy, rzepaku.

  • Wykonywanie analiz jakościowych surowców: zbóż, kukurydzy, rzepaku.

  • Odpowiedzialność za prawidłowe składowanie surowców.

  • Pobieranie prób do badania.

  • Prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej zgodnej z obowiązującymi przepisami oraz zasadami.

  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Wykształcenia min. średniego o profilu laboratoryjnym lub w zakresie technologii żywności.

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

  • Bardzo dobrej znajomości zagadnień w zakresie gospodarki magazynowej oraz umiejętności wykonywania analiz laboratoryjnych.

  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej, sumienności, dokładności.

  • Podstawowa znajomość zasad HACCP, GHP i GMP i procesów produkcyjnych będzie dodatkowym atutem.

  • Aktualnej książeczki sanepidu.

CO OFERUJEMY?

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę.

  • Narzędzia niezbędne do pracy.

  • Prywatną opiekę medyczną.

  • Kartę przedpłaconą "Ticket Sport & Culture".

  • Miłą atmosferę.

Data publikacji: 2024-04-21