Lakiernik bez znajomości j. obcego, KETZIN

Lakiernik samochodowy bez znajomości j. obcego – Niemcy

Dla naszego Klienta, dystrybutora aut używanych w całej Unii
Europejskiej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko - Lakiernik samochodowy

Mile widziani absolwenci szkół o profilu mechanicznym

Lokalizacja – Ketzin, Niemcy

Oferta:

  •         Niemiecka umowa o pracę, bezpośrednio z
    pracodawcą
  •         Bezpłatne zakwaterowanie
  •         Wynagrodzenie: 2400-2950 euro brutto w
    zależności od doświadczenia i umiejętności
  •         Jednorazowy bonus w wysokości 750 euro brutto na
    start pracy
  •         Praca na jednej zmianie, w godzinach 6:00 - 14:30
  •         Praca głównie od poniedziałku do piątku
  •         Możliwe nadgodziny
  •         28 dni płatnego urlopu
  •         Możliwość zakupu auta na preferencyjnych
    warunkach

Zadania:

  •         Przygotowanie powierzchni pojazdów do
    lakierowania i gruntowania
  •         Dobór odpowiednich kolorów
  •         Montaż, demontaż elementów pod lakierowanie
  •         Lakierowanie karoserii pojazdów
  •         Lakierowanie elementów wewnętrznych w pojazdach
  •         Wykonywanie zapraw lakierniczych
  •         Możliwość podzielenia obowiązków pomiędzy
    poszczególnych pracowników ze względu na ich doświadczenie i umiejętności, np.:
    samodzielny lakiernika, osoba odpowiedzialna za mieszanie kolorów, osoba
    odpowiedzialna za przygotowanie, polerowanie, szlifowanie, itd.

Wymagania:

  •         Doświadczenie (min. 1 rok albo świeżo po
    ukończeniu szkół mechanicznych)
  •         Mile widziane doświadczenie w pracy z różnymi
    markami samochodów, głównie nowsze marki
  •         Auto i prawo jazdy
Data publikacji: 2024-05-02