Lekarz dentysta, GORZYCE

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Diagnostyka chorób oraz urazów jamy ustnej Wykonywanie zabiegów stomatologicznych - stomatologia zachowawcza z endodoncją Odbudowy zębów po leczeniu endodontycznym Stomatologia estetyczna, protetyka Praca z dziećmi Informowanie pacjentów o zasadach higieny jamy ustnej oraz profilaktyce Prowadzenie dokumentacji medycznej pacjentów Regularne doskonalenie wiedzy zawodowej poprzez uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach branżowych WYMAGANIA: Wykształcenia wyższego na kierunku lekarstwo dentystyczne Uprawnienia do wykonywania zawodu lekarza dentysty Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku Umiejętności komunikacyjne i empatia w kontakcie z pacjentami Znajomość aktualnych trendów i technik w stomatologii Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielności Zaangażowanie w doskonalenie swoich umiejętności poprzez uczestnictwo w szkoleniach i kursach doszkalających OFERUJEMY: Dużą bazę pacjentów Elastyczny czas pracy Atrakcyjne wynagrodzenie Miłą atmosferę Nowocześnie wyposażone gabinety : rtg punktowe przy każdym unicie, pantomograf cyfrowy, CBCT, skaner wenątrzustny, mikroskop Asysta personelu pomocniczego w codziennej pracy
Data publikacji: 2024-05-01