Lider/ka linii produkcyjnej &#124 dwie zmiany bez zmiany nocnej, KNURÓW

Poszukujesz nowych możliwości zawodowych? Dobrze sprawdzasz się w zarządzaniu zespołem?

Aplikuj już teraz- chętnie porozmawiamy o szczegółach oferty.

Miejsce pracy: Gliwice

Zadania:

  • zarządzanie pracą kilkunastoosobowego zespołu

  • bieżące reagowanie na problemy produkcyjne

  • szkolenie nowych pracowników oraz motywowanie zespołu

  • aktywny udział w rekrutacji współpracowników

  • dbanie o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa pracy

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • dobre umiejętności organizacyjne

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę- bezpośrednio z naszym Klientem i stabilną perspektywę współpracy

  • pracę w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku- wolne weekendy

  • kartę Pluxee

  • pakiet prywatnej opieki medycznej

  • ubezpieczenie na życie

  • parking pracowniczy

  • możliwość rozwoju w organizacji

Telefon kontaktowy: 512 175 462

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Data publikacji: 2024-04-21