Linux Administrator DevOps Remote, WARSZAWA

Czym będziesz się zajmować?

Obowiązki:

  • wsparcie zespołu deweloperskiego i klientów w zakresie projektowania, instalacji i utrzymania infrastruktury oraz procesów CI/CD
  • dostarczanie i utrzymanie narzędzi dla potrzeb zespołu deweloperskiego
  • tworzenie dokumentacji systemów i infrastruktury (ale głównie na potrzeby wewnętrzne)
  • optymalizacja wydajności
  • administracja systemami w infrastrukturze własnej i klientów, usługami w chmurze i bazami danych
  • tworzenie i utrzymanie środowisk testowych i produkcyjnych
  • automatyzacja (Ansible)
Benefity:
  • Opieka dedykowanego mentora
  • Szkolenia i warsztaty
  • Dostęp do biblioteki książek, webinarów i e-learningów
  • Spersonalizowane ścieżki rozwoju
  • Kafeteria benefitów
  • Imprezy integracyjne

Kogo poszukujemy?

Must have:
  • dobra znajomość systemu Linux (preferowane dystrybucje Red Hat, CentOS, Oracle Linux) – min. 5 lat doświadczenia
  • znajomość zagadnień administracyjnych dotyczących baz danych (preferowane PostgreSQL, Oracle, MariaDB)
  • wiedza z zakresu sieci
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w piśmie i w mowie (czytanie dokumentacji, kontakt z klientem)
  • bardzo duża komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość Ansible
Nice to have:
  • doświadczenie w dowolnym języku programowania
  • znajomość Azure, OpenStack, GPC
  • znajomość Red Hat Satellite, Red Hat Automation Platform
  • znajomość narzędzi deweloperskich takich jak Gitlab, Jenkins, Sonar, Nexus
  • doświadczenie z Kubernetes
  • certyfikaty RHCE, Azure Google Cloud, Oracle, ITIL, CCNP

Czego wymagamy?

4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • Linux
  • MariaDB
  • Red Hat
  • Ansible
  • Oracle SQL
  • PostgreSQL
  • CentOS
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 19000-22000 PLN miesięcznie
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Kawa / Herbata, Zimne napoje

Kim jesteśmy?
Firma doradcza, która specjalizuje się w rekrutacjach stałych jak i body leasingu w IT.
Data publikacji: 2024-04-21