Logistyk Wewnętrzny Hali Przygotowania Produkcji, WAŁCZ

NASZĄ FIRMĘ TWORZĄ LUDZIE…

…młodzi i kreatywni, którzy czerpią z realizacji własnych pomysłów ogromną satysfakcję. Tym co ich łączy i sprawia, że firma to coś więcej niż miejsce pracy jest chęć tworzenia innowacyjnych urządzeń. Doświadczenie i rzetelna wiedza pozwalają osiągnąć wyznaczone cele.

Specjalizujemy się w produkcji urządzeń laserowych do cięcia metalu. Nasz zespół koncentruje się na projektowaniu urządzeń w oparciu o innowacyjne technologie oraz najwyższej jakości komponenty. Nasze działania spowodowały, że w krótkim czasie uplasowaliśmy się na pozycji technologicznego lidera w branży producentów urządzeń do cięcia metalu.

ZADANIA:

  • Przyjęcia materiałów hutniczych zarówno fizycznie jak i w systemie,

  • Zapewnienie ciągłości produkcji poprzez dostarczenie towarów w wyznaczone miejsca,

  • Kontrola oraz przygotowywanie elementów do wysyłki,

  • Kontrola elementów pod kątem ilościowym,

  • Obsługa wózka widłowego,

  • Dbałość o porządek na stanowisku pracy,

  • Ręczne prace transportowe na terenie hali.

WYMAGANIA:

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT,

  • Znajomość rysunku technicznego,

  • Obsługa pakietu MS Office,

  • Zaangażowanie i skrupulatność,

  • Doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym,

  • Samodzielność w działaniu oraz dobra organizacja pracy własnej,

  • Komunikatywność i chęć do nauki.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w innowacyjnej, rozwijającej się i przyszłościowej firmie;

  • Warunki płacowe adekwatne do umiejętności i efektów pracy;

  • System premiowania uzależniony od realizacji wyznaczonych celów;

  • Pracę wśród najlepszych, w przyjaznym zespole, który chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem;

  • Udział w projektach międzynarodowych;

  • Realny wpływ na rozwój firmy;

  • Możliwość rozwoju i awansu;

  • Szkolenia podnoszące Twoje kompetencje i umiejętności;

  • Atrakcyjny pakiet benefitów m.in.: bezpłatne porady prawne; dodatkowe ubezpieczenie grupowe; dodatek do dojazdów; lekcje języka angielskiego; udział w kosztach opieki medycznej oraz karta sportowa (Multisport).

Miejsce pracy: Wałcz

Prosimy o umieszczanie na dokumentach aplikacyjnych zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dz. U. Nr 133 Poz. 883). Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane przez nas aplikacje.

Data publikacji: 2024-04-21