Młodsza Księgowa/Księgowy, GDYNIA

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 7 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

Prężnie działająca firma z branży logistycznej zatrudni na stanowisku:

Zadania:

  • Współpraca z Główną Księgową,

  • Rejestracja dokumentów księgowych,

  • Kompensaty rozrachunków,

  • Wiekowanie należności,

  • Księgowanie wyciągów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub doświadczenie rekompensujące jego brak,

  • Praktyczna znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych,

  • Samodzielność, operatywność, odpowiedzialność,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Pozytywna energia i chęć do pracy,

  • Dobra znajomość programu Excel,

  • Mile widziana znajomość programu OPTIMA.

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie o umowę o pracę,

  • Życzliwą, przyjazną atmosferę pracy,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Merytoryczne wsparcie Głównej Księgowej,

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia zdrowotnego,

  • Dofinansowanie do codziennych obiadów,

  • Atrakcyjne wyjazdy integracyjne,

  • Premie roczne,

  • Sprawny proces rekrutacji - zadzwoń i dopytaj o szczegóły.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres [email protected]

Po więcej informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego: 518-215-122

Numer wpisu do rejestru 13471

Administratorem danych jest firma Berker Dominis Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrołęce ul. Korczaka 4. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres email biuro(małpa)pracownicybudowlani.pl, formularz kontaktowy adresem www.pracownicybudowlani.pl, telefonicznie pod numerem (029) 717 68 96 lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Data publikacji: 2024-04-21