Młodszy konstruktor, DĄBROWA GÓRNICZA

FINAL S.A jako członek Grupy Kapitałowej Yawal, wyznacza standardy w branży aluminiowej, łącząc zaawansowaną technologię z tradycją. Nasza specjalizacja to nie tylko produkcja profili aluminiowych, ale także ich lakierowanie oraz prefabrykacja. Dzięki naszej pasji do innowacji, skupiamy się na ciągłym ulepszaniu i rozwijaniu naszych produktów i usług, co przekłada się na trwałe partnerstwa i zaufanie wśród naszych Klientów. Z dumą zatrudniamy ponad 700 Pracowników, którzy są sercem naszej firmy i kluczem do naszego wspólnego sukcesu.

W naszej firmie czekają na Ciebie poniższe wyzwania:

  • Sporządzanie dokumentacji technicznej: przekrojów profili, prefabrykacji oraz pakowania profili aluminiowych,

  • Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych,

  • Projektowanie sprawdzianów pomiarowych do kontroli zgodności produktu,

  • Weryfikacja oraz ocena zapytań ofertowych Klientów pod kątem możliwości wykonania produktu,

  • Ścisła współpraca i kontakt z pozostałymi działami oraz Klientami Spółki.

Na tym stanowisku oczekujemy:

  • Wykształcenie średnie techniczne (mile widziane wyższe techniczne),

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • Znajomość obsługi programu AutoCAD,

  • Znajomość obsługi pakietu MS Office,

  • Znajomość zagadnień z zakresu obróbki skrawaniem,

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,

  • Chęć rozwoju i poszerzania wiedzy, zaangażowanie,

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy,

  • Prawo jazdy kat B.

Oferujemy Ci:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Pracę w dynamicznym i przyjaznym otoczeniu,

  • Atrakcyjny system premiowy,

  • Ambitne zadania i możliwość rozwoju zawodowego,

  • System szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,

  • Dodatkową, prywatną opiekę zdrowotną,

  • Korzystne warunki ubezpieczenia grupowego,

  • Dofinansowanie do karty Multisport,

  • Możliwość nauki języków na platformie e-learningowej.

Data publikacji: 2024-04-21