Młodszy Konstruktor, JELCZ LASKOWICE

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: formowanie modeli oraz dokumentacji technicznej CAD w oparciu o standardy wewnętrzne, zewnętrzne oraz wymagania klienta; tworzenie dokumentacji wykonawczej oraz warsztatowej na potrzeby produkcji; wprowadzanie zmian konstrukcyjnych (ECN); opracowywanie list materiałowych, list części materiałowych (BOM), typowanie części do zakupu oraz przygotowywanie ich specyfikacji; wsparcie działu zakupów, w kwestiach pomocy technicznej; obsługa obiegu dokumentacji konstrukcyjnej i projektowej zgodnie z przyjętymi standardami w Spółce; wprowadzanie struktur produktowych do systemu ERP; raportowanie postępów z prac projektowych oraz komunikowanie o zaistniałych problemach; współpraca z innymi członkami zespołu w celu wypracowania najlepszych rozwiązań technicznych. WYMAGANIA: wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów; doświadczenie na podobnym stanowisku; bardzo dobra znajomość SolidWorks lub AutoCAD; znajomość rysunku technicznego na poziomie dobrym; dobra znajomość pakiet Office, w szczególności Excel; znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym. OFERUJEMY: umowę o pracę; pełne wsparcie wdrożeniowe; stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku; możliwość zdobycia cennych umiejętności i doświadczenia; prywatną opiekę zdrowotną; pakiet ubezpieczeń; kartę MultiSport; platformę językową; dofinansowania do wypoczynku. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
Data publikacji: 2024-05-01