Młodszy Programista .NET, RZESZÓW

Wymagania:
Doświadczenie w programowaniu w C# .NET. i/lub .NET Core.
Znajomość REST API, DevExpress, WinForms, GitHub, MS SQL/PostgreSQL.
Umiejętność projektowania i implementacji modułów dodatkowych.
Doświadczenie w tworzeniu integracji między systemami.
Znajomość baz danych SQL i umiejętność pracy z nimi.
Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz kreatywność w rozwiązywaniu problemów.

Dodatkowe plusy w rekrutacji za
+ znajomość systemów Comarch ERP Optima i Comarch ERP XL

Młodszy Programista .NET

Cel: Tworzenie modułów dodatkowych i integracji ich z systemami ERP

Lokalizacja: Rzeszów

Opis Stanowiska: Chcesz być odpowiedzialny za rozwój modułów dodatkowych oraz ich integrację z systemem do zarządzania firmą. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie miała kluczową rolę w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań, które usprawnią funkcjonowanie i automatyzację pracy administracyjnej firm.

Oferujemy:

  1. Pracę nad różnorodnymi projektami.

  2. Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  3. Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia.

  4. Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach branżowych.

  5. Pracę w przyjaznym środowisku z doświadczonym zespołem specjalistów.

  6. Pakiet benefitów medycznych, sportowych, etc.

  7. Praca stacjonarna z możliwością pracy hybrydowej po uzyskaniu wymaganego poziomu samodzielności na stanowisku

Jeśli jesteś pasjonatem programowania, masz doświadczenie w programowaniu aplikacji desktopowych lub webowych w C#, a jednocześnie chcesz rozwijać się w dynamicznym środowisku, czekamy na Twoje zgłoszenie!

,[Projektowanie, rozwój i utrzymanie modułów dodatkowych dla systemów ERP., Tworzenie i integracja tworzonych modułów z systemami ERP., Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów związanych z integracją stworzonych modułów., Współpraca z zespołem programistycznym oraz innymi działami firmy w celu dostosowywania systemów do indywidualnych potrzeb klientów., Monitorowanie nowych trendów i technologii w obszarze .NET i ERP.] Requirements: C#, REST API, DevExpress, WinForms, GitHub, PostgreSQL, .NET, .NET Core, ERP, Angular Tools: GIT. Additionally: Sport Subscription, Private healthcare, Small teams, Free coffee, Gym, In-house trainings, Modern office, No dress code.
Data publikacji: 2024-04-21