Młodszy Projektant, BIELSKO BIAŁA

HR SIGMA poszukuje dla swojego klienta kandydatów na stanowisko Młodszy Projaktant.

Zadania:

  • Opracowywanie projektów architektonicznych z uwzględnieniem kubatury.

  • Analiza i optymalizacja przestrzeni w projektowanych obiektach.

  • Współpraca z zespołem projektowym oraz udział w spotkaniach z klientami.

  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej.

Wymagania:

  • Udokumentowane doświadczenie w pracy przy wszystkich fazach projektu (od koncepcji po projekt wykonawczy)

  • Biegła znajomość oprogramowania wspomagającego projektowanie: AutoCad

  • Doświadczenie w projektowaniu obiektów z uwzględnieniem kubatury.

  • Umiejętność analizy kubatury budynków i przestrzeni.

Oferujemy:

  • wdrożenie programu Revit

  • Interesującą pracę.

  • Możliwości rozwoju zawodowego.

  • Niezbędne narzędzia pracy.

Osoby spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie swojej aplikacji.

Klauzula RODO: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Data publikacji: 2024-04-21