Młodszy Specjalista/tka ds. bezpieczeństwa i wsparcia technicznego, STRZEGOM

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej znajdującej się w Żarowie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

(Młodszy/a) Specjalista/tka ds. bezpieczeństwa i wsparcia technicznego

Twój zakres obowiązków:

  •  Nadzór nad flotą pojazdów firmowych

  •  Przewóz i odbiór pracowników, gości z lotniska

  •  Realizacja działań z zakresu BHP i ochrony środowiska

  •  Nadzór nad sprzątaniem zakładu

  • Nadzór nad ochroną obiektu

Wymagania:

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Język angielski (komunikatywny)

  • Mile widziane wykształcenie związane z BHP lub pokrewne

  • Samodzielność

  •  Bardzo dobra organizacja pracy

  • Komunikatywność

  •  Otwartość na nowe wyzwania

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z firmą

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w zakresie BHP

  • Praca  od poniedziałku do piątku od 8:00 - 16:00

  • Pakiet benefitów pozapłacowych m. in.: ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do prywatnej opieki zdrowotnej, świąteczne paczki dla pracowników, dofinansowanie do wakacji, ZFFŚ)

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Data publikacji: 2024-04-21