MŁODSZY SPECJALISTA DO SPRAW ADMINISTRACYJNYCH, KATOWICE

Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
Zakres obowiązków:
  • Do zakresu obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku będzie należeć:
  • - obsługa i zapewnienie sprawnego funkcjonowania sekretariatu biura budowy, dbanie o prawidłowy obieg korespondencji i dokumentów;
  • - skanowanie pism przychodzących i wychodzących;
  • - rejestracja dokumentów na budowie oraz w wewnętrznym systemie;
  • - organizacja przesyłek pocztowych i kurierskich;
  • - zaopatrzenie biura w artykuły biurowe oraz spożywcze;
  • - dbanie o nienaganny wizerunek i wygląd biura budowy;
  • - wsparcie w codziennych obowiązkach Kierownika Projektu;
  • - wsparcie w organizacji spotkań biznesowych, spotkań Konsorcjum, spotkań z Zamawiającym, sporządzanie protokołów z narad, notatek służbowych itp.
  • - aktywna współpraca z innymi działami w firmie oraz pracownikami firmy.
  • Pracodawca oferuje:
  • - stabilne warunki zatrudnienia (przejrzysta umowa o pracę),
  • - atrakcyjny system wynagrodzeń uwzględniający staż pracy, doświadczenie oraz posiadane umiejętności i kwalifikacje,
  • - zdobycie cennego doświadczenia,
  • - interesującą pracę w spółce o ugruntowanej pozycji rynkowej oraz wysokiej dynamice rozwoju,
  • - pełną zróżnicowanych wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze oraz dynamicznym oraz doświadczonym, zespole,
  • - możliwości podniesienia własnych kwalifikacji w różnych obszarach,
  • - rozbudowany pakiet socjalny (m.in. ubezpieczenie grupowe, karta MultiSport).
  • Miejsce pracy: Biuro firmy: ul. Magazynowa 21, 40-403 Katowice + miejsce budowy: Linia kolejowa nr 65 Katowice Szopienice - Katowice Piotrowice.
  • Godziny pracy: 8:00-16:00.

Zmianowość: jedna zmiana
Data publikacji: 2024-04-24