Młodszy technik utrzymania ruchu, CZELADŹ

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010..

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Młodszy technik utrzymania ruchu

Jeżeli interesuje Cię tematyka mechaniki maszyn lub elektryki oraz lubisz majsterkować to śmiało zaaplikuj!

Dla osób bez doświadczenia oferujemy przyuczenie oraz wyrobienie uprawnień SEP.

Miejsce pracy: Czeladź

Zadania:

  • Przeglądy maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Naprawy uszkodzonych maszyn, urządzeń i sprzętu
  • Dbałość o ciągłość produkcji poprzez bieżącą kontrolę

Oczekiwania:

  • Umiejętność odczytywania rysunku technicznego
  • Chęć nauki i otwartość na wiedzę
  • Mile widziane uprawnienia SEP
  • Mile widziane doświadczenie min. pół roku w utrzymaniu ruchu

System pracy:

  • Praca w systemie 4 brygadowym (na początku praca na 1 zmianę na czas szkolenia)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez pracodawcę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • Możliwość przyuczenia do zawodu oraz wyrobienia niezbędnych uprawnień
  • Wczasy pod gruszą
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie grupowe

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Data publikacji: 2024-04-25