Młodszy technik utrzymania ruchu, GLIWICE

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Młodszy technik utrzymania ruchu

Jeżeli interesuje Cię tematyka mechaniki maszyn lub elektryki oraz lubisz majsterkować to śmiało zaaplikuj!

Dla osób bez doświadczenia oferujemy przyuczenie oraz wyrobienie uprawnień SEP.

Miejsce pracy: Gliwice

Zadania:

  • Przeglądy maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Naprawy uszkodzonych maszyn, urządzeń i sprzętu

  • Dbałość o ciągłość produkcji poprzez bieżącą kontrolę

Oczekiwania:

  • Umiejętność odczytywania rysunku technicznego

  • Chęć nauki i otwartość na wiedzę

  • Mile widziane uprawnienia SEP

  • Mile widziane doświadczenie min. pół roku w utrzymaniu ruchu

System pracy:

  • Praca w systemie 3 zmianowym (6:00-14:00,14:00-22:00, 22:00-6:00)

  • Poniedziałek - piątek

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez pracodawcę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie

  • Możliwość przyuczenia do zawodu oraz wyrobienia niezbędnych uprawnień

  • Wczasy pod gruszą

  • Dofinansowanie do posiłków

  • Kartę Multisport

  • Ubezpieczenie grupowe

Data publikacji: 2024-04-25