Młodszy Tester manualny, OSTROBRAMSKA WARSZAWA

Czym będziesz się zajmować?

Młodszy/a Tester/ka

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za testy platform rozwijanych w naszej firmie. Pierwszą z nich jest redGrid – system do zarządzania inteligentnymi licznikami energii w nowoczesnych sieciach Smart Grid. Drugą platformą jest besmart.energy – system chmurowy do zarządzania energią.
Twoje zadania
  • wykonywanie testów manualnych dla platform web, web service, mobile,
  • przygotowywanie dokumentacji testowej oraz dokumentacji użytkownika, w tym specyfikacji testów,
  • współpraca z programistami, testerami i analitykami.
W codziennej pracy wykorzystujemy:
  • Jira,
  • Confluence,
  • SoapUI,
  • Git/SVN,
  • Redmine,
  • Jenkins,
  • Nagios,
  • Grafana.
Oferujemy
  • elastyczne godziny pracy,
  • długofalową współpracę i możliwość wyboru formy zatrudnienia,
  • pakiet benefitów zawierających, m.in. prywatną opiekę medyczną (Medicover), dofinansowaną kartę MultiSport oraz zajęcia językowe,
  • parking dla rowerów oraz samochodów (możliwość wynajęcia miejsca postojowego na parkingu strzeżonym),
  • budżet szkoleniowy,
  • samochód elektryczny BMWi3 do użytku pracowników,
  • brak dress code,
  • program poleceń pracowniczych,
  • wsparcie bardziej doświadczonych współpracowników,
  • przyjazną atmosferę i wygodne warunki pracy.

Kogo poszukujemy?

Wymagania
  • wykształcenie wyższe techniczne lub ostatnie lata studiów,
  • podstawowa umiejętność programowania w dowolnym języku programowania,
  • podstawowa znajomość języka SQL,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej,
  • samodzielność oraz dokładność.
Dodatkowym atutem będzie:
  • doświadczenie w automatyzacji testów,
  • doświadczenie w testach web service,
  • certyfikat ISTQB / ISEB.

Czego wymagamy?

rok doświadczenia na podobnym stanowisku
Mile widziane:
  • Programming
  • SQL
  • ISTQB
  • Test automation
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 5000-8000 PLN miesięcznie
  • Umowa o pracę - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Brak
  • Budżet szkoleniowy
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy
  • Kawa / Herbata, Zimne napoje
  • Parking, Parking rowerowy

Kim jesteśmy?
Atende Industries zajmuje się rozwojem technologii dla Przemysłu 4.0, w tym chmury dla przemysłowego Internetu Rzeczy, której podstawą jest autorska baza danych typu NoSQL. Pierwszym sektorem, w którym wdrażane są rozwiązania Atende Industries jest nowoczesna energetyka (Smart Grid). Stworzony przez Atende Industries system redGrid wykorzystywany jest w Energa-Operator w największym w Polsce projekcie AMI do zarządzania ponad milionem inteligentnych liczników energii. Ze względu na rozwój energetyki rozproszonej i obywatelskiej Atende Industries rozwija platformę besmart.energy (platforma dostępna w chmurze) służącą do zarządzania mikrosieciami i klastrami energii. Pracujemy również nad autorską platformą besmart.vision, służącą do zarządzania robotami współpracującymi (cobotami), dla nowoczesnych zakładów produkcyjnych.
Data publikacji: 2024-04-21