Magazynier&#124 pół etatu &#124 Mysłowice, MYSŁOWICE

Dla naszego klienta, który oferuje szeroką gamę usług kurierskich poszukujemy:

magazyniera

Miejsce pracy: Mysłowice

Nasza oferta:

  • Umowę o pracę tymczasową

  • Praca na pół etatu:
    od poniedziałku do piątku 16:00-20:00
    lub
    od poniedziałku do piątku 4:00-8:00

  • Stawka 2 121,00 zł brutto na m-c (dotyczy pełnego etatu)

  • Płatny program poleceń (poleć znajomego do pracy i zgarnij 250 zł brutto)

  • Pakiet Benefitów (karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie)

  • Możliwość korzystania z zaplecza socjalnego (w tym z restauracji pracowniczej)

Twoje zadania:

  • Załadunek/rozładunek samochodów z przesyłkami

  • Załadunek paczek na taśmę i sortowanie

  • Etykietowanie i zabezpieczanie przesyłek

Czego oczekujemy?

  • Dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym

  • Zdolności manualne, poczucie estetyki, umiejętność słuchania, czytania zleceń ze zrozumienie

  • Doświadczenie na produkcji mile widziane

Data publikacji: 2024-05-09