Magazynier/operator wózka widłowego, OPOLE

O pracodawcy

Grela Group to spółka, która sprawnie realizuje projekty z zakresu przemysłu ciężkiego. Cechuje nas wysoka jakość świadczonych usług oraz dbałość o każdy detal. Realizując nowe projekty pokazujemy, że nie ma rzeczy niemożliwych, a niebo nie jest dla nas limitem. Dołącz do grona naszych pracowników i sprawdź jak to jest pracować z profesjonalistami w swoim fachu.

Zadania

  • obsługa magazynu w zakresie przyjmowania/wydawania towaru

  • rozmieszczanie towaru na magazynie

  • załadunki i rozładunki samochodów

  • kompletowanie wysyłek zgodnie z zamówieniami

Wymagania

  • zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków i przestrzeganie organizacji pracy

  • nastawienia na pracę zespołową

  • uprawnienia na wózki widłowe UDT (jeżeli masz doświadczenie a brak uprawnień pomożemy w ich zdobyciu)

  • doświadczenie w pracy na magazynie mile widziane

  • mile widziane uprawnienia na suwnice

Oferujemy

  • stawkę od 25 zł netto/h + premia

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia/B2B

  • praca w systemie zmianowym (6-14,14-22)

  • szkolenie pracowników umożliwiające zdobycie uprawnień

  • kartę Multisport

Data publikacji: 2024-04-21