Magazynier/pon-pt/2 zmiany, JARYSZKI

Job Impulse Polska (APT 3000) to jedna z wiodących agencji zatrudnienia. Od 15 lat dbamy o komfort i zadowolenie naszych pracowników, zapewniając im stabilną pracę u solidnych pracodawców. Co roku dzięki nam zatrudnienie znajduje 30 000 osób, w tym osoby z niepełnosprawnością w ramach programu TAKpełnosprawni. Poleca nas 99% pracowników, a magazyn Forbes uznał za jednego z 300 Najlepszych Polskich Pracodawców. Dołącz do grona zadowolonych pracowników i pozwól nam o siebie zadbać!

Dla naszego klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Magazynier

Oferujemy:

  • umowa o pracę tymczasową na pełen etat

  • praca na 2 zmiany 6-14,14-22 (poniedziałek - piątek)

  • wynagrodzenie 5500 zł brutto

  • dofinansowanie do zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa/herbata

  • parking dla pracowników

  • bony żywieniowe

Zadania:

  • rozładunek i załadunek transportów

  • przyjmowanie i kontrola poprawności dostaw pod względem ilościowym i jakościowym

  • rozkładanie półproduktów w odpowiednich lokalizacjach

  • wydawanie półproduktów do produkcji

  • obsługa systemu logistyczno-magazynowego, wystawianie dokumentów WZ itp

  • udział w inwentaryzacji

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na magazynie

  • uprawnienia UDT na wózek widłowy (kategoria II WJO)

  • umiejętność obsługi skanera magazynowego

  • gotowość do pracy zmianowej

Chcesz dowiedzieć się więcej ? Zadzwoń 512*100*493!

Data publikacji: 2024-04-21