Magazynier Ożarów Mazowiecki, OŻARÓW MAZOWIECKI

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 7 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

Firma zajmująca się sprzedażą detaliczną i hurtową stolarki i ślusarki budowlanej i robotami budowlano- montażowymi poszukuje osoby na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki

Wynagrodzenie: 5000-6000 tys/brutto

Zadania:

  • Przyjęcie towaru i rozładunek dostaw,

  • Wydawanie towarów,

  • Dbanie o powierzony towar oraz mienie firmy,

  • Współpraca z innymi działami i oddziałami firmy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na magazynie,

  • Dobra organizacja pracy,

  • Czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy.

Gwarantujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub zlecenie,

  • Ośmiogodzinny system pracy, możliwość nadgodzin,

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole.

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana, prześlij swoje CV lub skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 536-548-851. Jeśli nie możemy odebrać, wyślij SMS o treści "MAGAZYNIER"- na pewno się odezwiemy!

Data publikacji: 2024-04-23