Magazynier Operator Wózka Widłowego m/k, NOWY MODLIN

Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.

Dla naszego Klienta, firmy działającej w branży spożywczej, poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Kontrola dostawy pod kątem jej zgodności z zamówieniem (ilość, asortyment),

  • Obsługa wózka wysokiego składowania (czołowy/boczny),

  • Prawidłowe tworzenie dokumentacji magazynowej i rejestracja ruchów magazynowych w systemie,

  • Obsługa skanera,

  • Udział w inwentaryzacji stanów magazynowych - zgodnie z przyjętymi zasadami,

  • Przestrzeganie prawidłowej rotacji surowców i opakowań w magazynie wg zasady FIFO.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie,

  • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku, w magazynie wysokiego składowania,

  • Uprawnienia UDT na wózki jezdniowe podnośnikowe,

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (ruch ciągły),

  • Badania do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowość do ich wykonania),

  • Umiejętności obsługi komputera oraz pracy na systemie SAP.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 6300-7100 zł/brutto.

  • Przyjazną atmosferę oraz komfortowe warunki pracy,

  • Możliwość rozwoju i awansu na wyższe stanowisko,

  • Pakiet socjalny (możliwość dodatkowego ubezpieczenia grupowego, bony świąteczne, opieka medyczna).

Data publikacji: 2024-04-26