Magazynier Szczecin, SZCZECIN

Grupa Kapitałowa 'SPECJAŁ'

Lider dystrybucji artykułów spożywczych zatrudni na stanowisko: Magazynier

Miejsce pracy: Szczecin

Obowiązki na stanowisku:

- przygotowanie i kompletowanie towarów do wysyłki - zgodnie z zamówieniem klientów,

- przyjmowanie dostaw na magazyn,

- utrzymanie porządku na magazynie,

- kontrola terminów przydatności do spożycia,

- udział w inwentaryzacjach

Nasze oczekiwania:

- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

- gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku 14:00- 22:00, 22:00- 06:00,

- książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia,

- mile widziane doświadczeni w branży FMCG,

- dyspozycyjność, uczciwość, zaangażowanie

Oferujemy:

- pracę w dużej i stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

- atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy,

- szkolenie z systemu WMS oraz procedur wewnętrznych,

- ubezpieczenie grupowe, pakiety sportowe,

- wycieczki, imprezy oraz konkursy firmowe,

- dostęp do prywatnej opieki medycznej.

Data publikacji: 2024-05-09