Magazynier w archiwum Bezpłatny dowóz z Sochaczewa Błonie, SOCHACZEW

JAGA Recruitment Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy na stanowisku:

Pracownik magazynowy

Miejsce pracy: Kopytów k. Błonia

Mamy dla Ciebie:

  • pracę w godzinach 8.00-16.00 od poniedziałku do piątku na podstawie umowy zlecenia;

  • zorganizowany bezpłatny dowóz z Sochaczewa oraz Warszawy do Kopytowa;

  • stawkę godzinową 27,70-29,00 zł brutto;

  • wypłaty w formie TYGODNIÓWEK!

  • dzień z pizzą co miesiąc!

  • zatrudnienie bezpośrednio przez firmę po ok. 3 miesiącach (możliwość wyrobienia uprawnień na wózki widłowe kat. WJO I, karta Multisport oraz prywatna opieka medyczna).

Twoje zadania:

  • praca w archiwum polegająca na odszukaniu wskazanej przez Klienta dokumentacji;

  • alokowanie jednostek archiwizacyjnych na półki regałowe;

  • obsługa skanera oraz wózków paletowych (wózki elektryczne);

  • przygotowywanie zasobów do wysyłki (Firma korzysta z automatycznych urządzeń wspomagających prace załadunkowe);

  • inne zlecone prace magazynowe.

Nasze oczekiwania:

  • sprawność fizyczna;

  • motywacja do pracy;

  • chęć podjęcia zatrudnienia od zaraz.

Jesteś zainteresowany? Wyślij do nas CV lub zadzwoń (886-151-069) i dowiedz się więcej! :)

Data publikacji: 2024-04-23