Magazynier z UDT bezpośrednio Wysokie zarobki, PABIANICE

Job Impulse Polska (APT 3000) to jedna z wiodących agencji zatrudnienia. Od 17 lat dbamy o komfort i zadowolenie naszych pracowników, zapewniając im stabilną pracę u solidnych pracodawców. Co roku dzięki nam zatrudnienie znajduje 30 000 osób, w tym osoby z niepełnosprawnością w ramach programu TAKpełnosprawni. Poleca nas 99% pracowników, a magazyn Forbes uznał za jednego z 300 Najlepszych Polskich Pracodawców. Dołącz do grona zadowolonych pracowników i pozwól nam o siebie zadbać!

Mamy dla Ciebie:

  • Umowę o pracę bezpośrednio przez firmę,

  • Stałą podstawę uzależnioną od doświadczenia,

  • Premię miesięczną (10%),

  • Premię frekwencyjną 300 zł brutto,

  • Dodatek za pracę w godzinach nocnych (30%),

  • Dodatek za pracę na II zmianę (10%),

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Kartę sportową,

  • Bezpłatny transport pracowniczy z Sieradza, Zduńskiej Woli, Łasku, Bełchatowa, Łodzi i Pabianic

Twoje zadania:

  • Obrót materiałów zgodnie z procedurą,

  • Obsługa wózków transportu poziomego i unoszących (załadunek/ rozładunek),

  • Przyjęcia dostaw i kompletacja zamówień przy pomocy urządzeń mobilnych,

  • Praca na systemie komputerowym

Idealny kandydat:

  • Jest gotów do pracy w systemie 3-zmianowym,

  • Posiada uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych (II WJO)

  • Posiada doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Jest komunikatywny i umie pracować w grupie

Data publikacji: 2024-04-21