Magazynier z UDT, ZAWIERCIE

Agencja zatrudnienia PowerJobs Sp. z o.o. (nr KRAZ 11749), mieszcząca się w Katowicach przy ul. Ks. P. Ściegiennego 3, oferuje pracę w firmach z branży produkcyjnej, przemysłowej, logistycznej i automotive w Polsce, Niemczech oraz Francji. Pomagamy naszym kandydatom w znalezieniu zatrudnienia zgodnego z ich oczekiwaniami i kwalifikacjami. Aplikuj i pracuj dla najlepszych!

Zadania:

  • kompletacja ze skanerem;

  • obsługa 'paleciaka'

  • obsługa wózka widłowego;

  • załadunek/rozładunek samochodu;

  • dostarczanie komponentów na linię produkcyjną.

Wymagania:

  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych;

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • dyspozycyjność do pracy zmianowej.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie godzinowe + system premiowy (3700-4600 zł brutto/m-c);

  • pracę w systemie zmianowym (zależnie od obszaru 6-14; 14-22 lub 8-16);

  • umowę o pracę tymczasową;

  • benefity: prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie, paczki na święta;

  • dodatkową płatną przerwę;

  • parking pod zakładem.

Data publikacji: 2024-04-29