MAGAZYNIER z uprawnieniami UDT, RZGÓW

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Zadania:

  • rozładunek i przyjmowanie towaru do magazynu;

  • przygotowywanie towarów do wysyłki;

  • wydawanie towaru z magazynu;

  • wypełnianie dokumentacji magazynowej;

  • wykonywanie dodatkowych poleceń przełożonych.

Wymagania:

- uprawnienia na wózki czołowe potwierdzone przez UDT - II WJO.

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku;

  • pracę na jedną zmianę 6:00-14:00 bądź 8:00-16:00;

  • premia uznaniowa w wysokości 20% wynagrodzenia bazowego, wypłacana miesięcznie: 10% za obecność oraz 10% za jakość wykonywanej pracy;

  • premia wypłacana po okresie 1 miesiąca;

  • opiekę Koordynatora w trakcie zatrudnienia;

  • możliwość skorzystania z dodatkowych ubezpieczeń, karty MultiSport.

Zadzwoń lub wyślij SMS, oddzwonimy 508-040-106

Data publikacji: 2024-04-21