Magazynier z uprawnieniami, KOSZAJEC

W Hart Logistics tworzymy zespoły pełne pasji i motywacji, aby wspierać naszych Klientów w dostarczaniu logistycznych rozwiązań. Bez względu na rolę, każdy z nas jest wyjątkowy. Dołącz do i Ty!

Specjalizujemy się w świadczeniu usług logistyczno-spedycyjnych na rzecz małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Wartość firmy tworzymy bazując na elastycznym podejściu do Klienta i umiejętnym dostosowaniu się do potrzeb naszych Klientów. Dzięki temu stanowimy silną konkurencję dla innych firm na rynku.

Chcesz wiedzieć, jak działamy? Co jest dla nas ważne? Wejdź na naszą stronę: www.hartlogistics.pl

Zadania:

  • Rozładunki / załadunki samochodów.

  • Wydawanie towaru.

  • Pomocnicze prace magazynowe.

  • Obsługa wózka widłowego w obszarze niskiego / wysokiego składowania.

Wymagania:

  • Uprawnienia UDT 1WJO lub 2WJO

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Dyspozycyjność do pracy w godzinach 7-17

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Wolne weekendy.

  • Pracę w nowo-pobudowanym magazynie.

  • Praca 8-12 h codziennie z ustaleniem grafiku, czyli jedna zmiana tzw. 'rozciągnięta'.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie!

  • Wspaniałą atmosferę!

Data publikacji: 2024-04-21