Magazynier, BARYCZ

Strategiczna Spółka Skarbu Państwa odpowiedzialna za bezpieczeństwo energetyczne Polski

GŁÓWNE ZADANIA:

  • realizacja procesu przyjęcia i wydania magazynowanych produktów,

  • nadzór nad procesem magazynowania produktów,

  • wykonywanie czynności konserwacyjnych,

  • reagowanie na niezgodności procesów i podejmowanie działań korygujących,

  • przygotowywanie dokumentacji.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie min. średnie, o profilu Technicznym,

  • min. 5-letnie doświadczenie zawodowe,

  • znajomość zagadnień z zakresu: przepisów, uregulowań prawnych i norm dotyczących magazynowania, ekspedycji paliw, zasad magazynowania i transportu towarów niebezpiecznych, a także przepisów dotyczących podatku akcyzowego oraz bezpieczeństwa technicznego,

  • dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień z zakresu: ochrony środowiska naturalnego, ochrony ppoż. oraz bhp,

  • uprawnienia TDT stwierdzające spełnianie wymagań do obsługi urządzeń do napełniania i opróżniania zbiorników transportowych do materiałów niebezpiecznych dla klasy 3 wg ADR/RID,

  • dodatkowym atutem będą uprawnienia energetyczne do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji i dozoru Grupa 1 pkt 2, 9 oraz Grupa 2 pkt 1, 2, 6, 7, 8, 10,

  • znajomość pakietu MS Office na poziomie podstawowym,

  • mile widziana znajomość programu SAP.

OFERUJEMY:

  • podstawowy system czasu pracy,

  • bogaty pakiet socjalny,

  • szkolenia,

  • dodatkowy dzień wolny na profilaktykę,

  • kartę multisport,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • integrację,

  • ubezpieczenie na życie,

  • pracowniczy program emerytalny,

  • konkursy pracownicze.

Data publikacji: 2024-04-21