Malarz budowlany, APELDOORN

Szukamy doświadczonych malarzy. Oprócz malowania wnętrza będziesz się zajmował również malowaniem elewacji budynków, dachów lub elementów metalowych i drewnianych związanych z budynkiem, a także obiektów wokół budynku (latarni, ogrodzeń, ławek itp.).

Codzienne obowiązki pracy to: wykonywanie wypraw gipsowych, szpachlowanie, malowanie, przyrządzanie i mieszanie farb oraz zapraw malarskich, reperacja powłok malarskich i podłoża.

Najczęściej jako malarz pracujesz w pomieszczeniach różnego rodzaju budynków, ale czasem także na zewnątrz.

Kim jesteś i czego od Ciebie oczekujemy:

● Masz co najmniej 3 lat odpowiedniego doświadczenia zawodowego;

● Potrafisz samodzielnie porozumiewać się w języku angielskim lub niemieckim;

● Najchętniej dysponujesz własnym transportem.

Co oferujemy:

Holenderski kontrakt pracy na dlugi czas;

Dobre wynagrodzenie: 600 eur/tyg. netto;

Konto emerytalne w Stipp(+);

● Zakwaterowanie (pokoje jednoosobowe) przez Eming i zgodnie ze standardem SNF;

● Możliwość korzystania z samochodu służbowego;

● Dobrej jakości odzież roboczą;

Osoba kontaktowa w Twoim języku;

● Ubezpieczenie zdrowotne za pośrednictwem firmy ZEM.

Data publikacji: 2024-05-02