Manager ds. handlowych, BYDGOSZCZ

JAGA Recruitment Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363).

Obecnie prowadzimy proces rekrutacji stałej dla jednego z naszych klientów, zajmującego się dostarczaniem inteligentnych i zrównoważonych produktów i usług, takich jak izolacje przemysłowe, izolacje termiczne, izolacje akustyczne i zabezpieczenia przeciwpożarowe. Poszukiwana przez nas osoba zajmowałaby się działaniami sprzedażowymi i managerskimi w zakresie systemów sanitarnych i grzewczych.

Wraz z rozwojem firmy uruchamiamy nowy proces rekrutacji na stanowisko Managera ds. Handlowych.

Zadania na stanowisku:

  • Rozwój sieci sprzedażowych w danym rejonie działania;

  • Pozyskiwanie nowych klientów, takich jak: firmy instalacyjne, generalni wykonawcy, inwestorzy, deweloperzy;

  • Realizacja określonych celów sprzedaży;

  • Przeprowadzanie szkoleń technicznych;

  • Działania z zakresu doradztwa technicznego;

  • Przygotowanie ofert, negocjacje handlowe;

  • Monitorowanie działań konkurencji;

  • Bycie ambasadorem firmy, budowanie pozytywnego wizerunku;

Wymagania wobec kandydatów:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w branży instalacji grzewczych i sanitarnych;

  • Umiejętność budowania trwałych relacji;

  • Umiejętność planowania i hierarchizacji zadań;

  • Samodzielność i skuteczność w działaniu;

  • Dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych;

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Znajomość języka angielskiego mile widziana;

Co możemy zaoferować?

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Atrakcyjne warunki finansowe;

  • Specjalistyczne szkolenia branżowe oraz handlowe;

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (smartfon, laptop, samochód służbowy);

  • Pracę w ogólnoświatowej, dynamicznie rozwijającej się firmie;

Data publikacji: 2024-04-21