Manager ds. wsparcia technicznego dostawców, GORZÓW WIELKOPOLSKI

IDEA HR Group (nr agencji 10618) to firma rekrutacyjna, która od wielu lat wyznacza nowe standardy w doradztwie personalnym. Świadczymy wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji stałych oraz poszukiwań bezpośrednich.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Gorzowie Wielkopolskim poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • kompleksowe zarządzanie wsparciem biznesowym i technicznym dla dostawców

  • ścisła współpraca z dostawcami, działem obsługi klienta, działem jakości i koordynacja działań między nimi

  • wypracowywanie procesów szybkiej identyfikacji błędów oraz wdrażania nowych rozwiązań

  • odpowiedzialność za szybkie wdrażanie działań korygujących u dostawców

  • wizyty u dostawców mające na celu dostarczenie wsparcia biznesowego i technicznego

  • zarządzanie przepływem komunikacji między biurami w różnych lokalizacjach

  • przygotowanie materiałów szkoleniowych i informacji dla dostawców

  • udział w pracach zespołu technicznego (działy obsługi klienta, zakład produkcyjny, działy jakości)

Pracodawca oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę stacjonarną łączoną z podróżami służbowymi (ok. 20%)

  • ciekawe zadania i codzienność pełną wyzwań zawodowych

  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do nauki języka obcego)

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe, preferowane techniczne, związane z elektroniką, produkcją, zarządzaniem.

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • doskonałe umiejętności komunikacyjne

  • doświadczenie w pracy z danymi- zbieranie, analiza i raportowanie

  • doświadczenie we wprowadzaniu metodologii ciągłego doskonalenia jakości

  • umiejętność projektowania procesów i wprowadzania zmian

  • dodatkowymi atutami będą zainteresowanie branżą elektroniczną i doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku

Data publikacji: 2024-04-21