Manager Sprzedaży, WARSZAWA

Oferujemy:
* Turkusowe, zwinne podejście do pracy
* Szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe, ukierunkowane na rozwój osobisty
* Możliwość kreowania trendów i zdobywania doświadczenia w nowościach rynkowych
* Pracę w firmie, szeroko rozpoznawanej na krajowym i zagranicznym rynku
* Nieformalną i przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole w Warszawie
* Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
* Benefity: opieka medyczna, nauka języków obcych, dofinansowanie do karty Multisport
* Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy
* Wynagrodzenie podstawowe 9000 - 12000 PLN netto + VAT (6000 - 9000 PLN netto UoP)
Obowiązki:
* Poszukiwanie, rozwijanie oraz identyfikowanie możliwości biznesowych z nowymi i obecnymi partnerami/klientami
* Przygotowywanie ofert handlowych, analiza ofert kosztowych i trendów rynkowych
* Zarządzanie umowami z partnerami/klientami
* Promowanie nowych projektów zgodnie z portfolio usług
* Tworzenie i realizacja założonego planu sprzedaży
Data publikacji: 2024-05-01