Manual Quality Assurance Engineer Remote, DOLNYCH WAŁÓW A GLIWICE

Czym będziesz się zajmować?

Codzienne zadania:

  • Analiza wymagań i identyfikowanie edge case’ów
  • Przygotowywanie danych testowych
  • Przeprowadzanie testów manualnych
  • Dokumentowanie przeprowadzonych testów w Jira
  • Przygotowanie scenariuszy i środowisk testowych
  • Aktywne poszukiwanie błędów i możliwości wprowadzenia usprawnień
  • Współpraca z zespołem projektowym i biznesem w celu rozumienia i doprecyzowywania wymagań funkcjonalnych i systemowych
  • Dzielenie się wiedzą i wsparcie pozostałych członków zespołu w doborze właściwych rozwiązań
Co oferujemy?
  • 7 000 - 10 000 PLN miesięcznie
  • Dowolną formę umowy
  • 20 wolnych dni przy umowie b2b
  • Realny wpływ na kształt procesu testowania oprogramowania w całej firmie
  • Indywidualny budżet szkoleniowy oraz czas na rozwój
  • Luźną atmosferę, płaską strukturę i nieskomplikowane procesy
  • Możliwość pracy w 100% zdalnej (dostępne jest także nasze biuro w Gliwicach)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Nowy Macbook + standardowe benefity

Kogo poszukujemy?

Czego oczekujemy?
  • Co najmniej 1 rok doświadczenia w roli testera manualnego
  • Umiejętności testowania API
  • Znajomości dobrych praktyk i teorii testowania
  • Zaangażowania w rozwój kompetencji
  • Otwartości na nowe rozwiązania technologiczne i poszukiwania najlepszych opcji
  • Umiejętności analitycznego myślenia, tworzenia i wykorzystywania danych testowych
  • Rozwiniętych umiejętności interpersonalnych
  • Zaawansowanej znajomości języka angielskiego i polskiego w mowie i piśmie (poziom B2+)

Czego wymagamy?

rok doświadczenia na podobnym stanowisku
Mile widziane:
  • Manual testing
  • Postman
  • REST
  • Test automation
  • JavaScript
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 7000-10000 PLN miesięcznie
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa w całości
  • Budżet szkoleniowy, Szkolenia wewnętrzne, Wyjazdy na konferencje, Klasy językowe
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy
  • Kawa / Herbata, Zimne napoje
  • Parking, Parking rowerowy
  • Płatny "urlop" dla B2B, Płatne "chorobowe" dla B2B

Kim jesteśmy?
Cześć👋 Jesteśmy 50+ osobowym zespołem pragmatyków, którzy dostarczają projekty SaaS dla segmentu B2B. Obowiązuje u nas zasada “2-pizza-team”, co oznacza m.in. małe, zwinne zespoły do 8 ekspertów. Codzienna praca jest najczęściej oparta o Scrum lub Kanban (tu niespodzianek nie ma😜), staramy się pracować mądrze, zawsze w sposób dopasowany do wymagań projektu, struktury zespołu i samego klienta.
Data publikacji: 2024-04-21