Masz doświadczenie w Call Center Zacznij karierę u Nas, GLIWICE

Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje pracy tymczasowej, o nr. 15946, dla swojego Klienta CCIG Group, do biura in-house w Gliwicach, poszukuje kandydatów na stanowisko: Konsultant Infolinii.

Główne zadania:

  • Obsługa Infolinii Sprzedażowej w tym klientów indywidualnych i biznesowych,

  • Obsługa klientów i sprzedaż produktów/usług przy połączeniach przychodzących,

  • Kontakt z klientem: telefoniczny, mailowy, chat, video chat,

  • Realizacja celów sprzedażowych,

  • Obsługa umów klientów, w tym m.in. udzielanie informacji, doradztwo, zawieranie i zmiana umów,

  • Obsługa procesu zmiany sprzedawcy, w tym. m.in. udzielanie informacji o zmianie sprzedawcy,

  • Obsługa informacji, zgłoszeń, reklamacji handlowych i technicznych, w tym m.in. udzielanie informacji, przekazywanie druków w formie elektronicznej, wyjaśnianie i/lub przyjmowanie w formie zgłoszeń elektronicznych,

  • Aktualizacja danych w systemach.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w branży call center,

  • Płynna znajomość języka polskiego w komunikacji pisanej i mówionej,

  • Znajomości pakietu MS Office na poziomie średniozaawansowanym,

  • Wykształcenie min. średnie,

  • Możliwość pracy w trybie zmianowym 7-20,

  • Znajomość obsługi komputera.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,

  • Pracę w biurze u Klienta,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Duże możliwości rozwoju w największym Call Center w Polsce,

  • Profesjonalny onboarding,

  • Brak dress code'u,

  • Bieżące wsparcie przełożonego.

  • Stabilne zatrudnienie.

Zainteresowany/a? Nie czekaj! Wyślij swoją aplikację i dołącz do naszego zespołu!

Data publikacji: 2024-04-29